Balandžio 08-osios D. Žalimo vizitas Kaune!

Kaunas žavus ne tik savo nuostabia architektūra, pirmiausia – tai gyvi žmonės su savo svajonėmis ir rūpesčiais. Vakar mūsų kandidatas į LR Prezidentus Dainius Žalimas su Seimo nare Monika Ošmianskiene turėjo prasmingą dieną.
 
🏋️‍♂️ Pirmasis susitikimas buvo su Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos atstovais. Įdomu pasikalbėti, kokiais konkrečiais būdais galime palaikyti ir skatinti neįgaliųjų sportą. Puiku, kad sportininkai gyvena ne tik laukiančiais iššūkiais, bet ir pasiekimais, kurie džiugina ir motyvuoja siekti daugiau.
 
🎭 Nacionaliniame Kauno dramos teatre politikai pasinėrė į teatro pasaulį. Aptarė ne tik pačius spektaklius, bet ir tai, kaip per meną mokomės geriau, jautriau suprasti ir palaikyti vienas kitą. Politikai pasidžiaugė, kad dalis šio teatro spektaklių jau pritaikyti žiūrovams su skirtingomis negalių formomis.
 
📚 Vėliau vizitas Dainiaus Žalimo alma mater Vytauto Didžiojo universitete, kur jis skaitė paskaitą apie NATO veiklos teisinius pagrindus – žinoma, NATO jubiliejaus proga, susitiko su Vaiko raidos klinikos kolektyvu, kur aptarė klinikos veiklos pasiekimus ir plėtros poreikius.
 
🎉 Dieną užbaigė Laisvės partijos Kauno skyriaus susirinkimu, kur Dainius Žalimas kartu su Seimo nariu Vytautu Mitalu bendravo su skyriaus nariais ir aptarė aktualias politines temas.
 
Į Kauną Dainių kelias atveda kas savaitę – tad iki malonaus!