Kovo 8-osios D. Žalimo vizitas Rokiškyje ir Anykščiuose!

Rokiškis garsėja turtinga istorija, kultūra ir paveldu. Tai – ežerų ir dvarų kraštas, šiuo metu augantis ir skatinantis vietos verslininkus. Kovo 8-ąją jame lankėsi mūsų kandidatas į LR Prezidentus Dainius Žalimas kartu su Seimo nare Ieva Pakarklytė ir Laisvės partijos Kėdainių skyriaus pirmininku Raivydas Rakauskas. Vizitas šiame mieste jiems paliko puikų įspūdį dar ir dėl to, kad čia valdžios atstovai ir bendruomenė kalbasi ir susitaria.

👩‍⚕️ Jie lankėsi Rokiškio rajono ligoninėje, kur išgirdo problemas apie sveikatos apsaugos sistemą Lietuvoje, didelį krūvį, tenkantį gydytojams ir sunkią biurokratinę naštą. Nepaisant to, atrodo, kad ligoninė auga ir tai yra pozityvus ženklas.

🇱🇹 Su rajono vicemerais ir administracijos direktoriumi susitiko Rokiškio rajono savivaldybėje. Aptarė iniciatyvą pritraukti naujų gydytojų, skiriant jiems kompensaciją, įsipareigojant bent penkerius metus čia gyventi ir dirbti, taip pat, mokytojų ir pareigūnų pritraukimo problemas.

👧 Apsilankė ir Rokiškio pagrindinėje mokykloje. Šiame susitikime ne vienam nuriedėjo ašara. Požiūris į vaikus su negalia – tikrasis žmogaus veidas. Atrodo, kad šiuo klausimu mieste visi dirba kaip stiprus kumštis – lėšų netrūksta, o savivaldybė ir bendruomenė bendradarbiauja pakankamai sklandžiai. Nepaisant to, išsakyta nemažai argumentuotos kritikos Švietimo ir sporto ministerijai.

📚 Be visų šių susitikimų papietavo nuostabiame vietiniame restorane „Pupelė”, aplankė gyvūnėlių asociaciją „Antras šansas” bei Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešąją biblioteką, kurioje rado ir Dainiaus Žalimo knygą!

💛 Dieną vainikavo susitikimas Anykščiuose su vietos bendruomene. Daug diskutuota apie ūkininkus, medžiotojus, švietimą, gynybą bei savivaldą.
 
Lietuva yra tikrai nuostabi šalis, turinti puikių ir talentingų žmonių. Iki kitų, greitų susitikimų!